Mąka z pestek dyni - 300g - Szarłat

Dostępność:     
Cena: 8,70 zł 8.70
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.52353
Producent: Szarłat
Kod produktu: 16604

Opis

MĄKA Z PESTEK DYNI jest produktem powstałym w wyniku przemiału od­tłusz­czonych pestek dyni. Jest bogatym źródłem łatwo strawnego białka oraz błon­nika, który wspiera po­praw­ne fun­kcjo­nowanie jelit, pomaga kon­tro­lo­wać poziom glukozy we krwi i zapewnia uczucie sytości na dłużej, dzięki czemu uczestniczy w utrzymaniu masy ciała. Zawiera:
Witaminy:
  • B1, niezbędna dla prawidłowej pracy serca i układu ner­wo­we­go;
  • B2, która pomaga zachować zdrowie skóry i błon śluzowych oraz wspomaga funkcjonowanie i sprawność umy­słu.
 
Składniki mi­ne­ral­ne:
 
  • Fosfor - niezbędny do budowy kości, zębów i błon wszystkich komórek organizmu oraz uczest­niczący w metabolizmie.
  • Magnez - istotny dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, mięśni (w tym mięśnia sercowego) oraz dla równowagi elektrolitowej. Magnez jest potrzebny do budowy kości i zębów, po­pra­wia pamięć i zdolność uczenia się, pomaga usunąć zmęczenie i osłabienie oraz chronić or­ga­nizm przed negatywnymi skut­kami stresu.
  • Żelazo - niezbędne w procesie tworzenia krwi i transporcie tlenu. Uczestniczy w me­ta­bo­li­zo­wa­niu leków i innych sub­stan­cji w organizmie a tak­że rozwoju umysłowym.
  • Cynk - konieczny do fun­kcjo­now­ania układu od­por­noś­cio­wego i sprawności umysłu, podziału i ochrony komórek przed wolnymi rodnikami. Po­ma­ga w utrzymaniu zdrowia skóry, gojeniu się ran oraz budowie i utrzymaniu mocnych kości.
  • Selen - pierwiastek istotny dla ochrony komórek i usuwania wolnych rodników. Jest niez­bę­dny do wytwarzania hor­mo­nów tarczycy i pra­wi­dło­wego dzia­ła­nia systemu od­por­noś­cio­wego 

Jeżeli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu: sklep@naturo.pl

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl